Věrnostní bonus v hodnotě 1150 Kč

– Nakupujte každý měsíc po dobu 12 měsíců minimálně za 800 Kč. Nezáleží na tom, kterým měsícem v roce začnete. Po ukončení období 12 měsíců a splnění uvedené podmínky získáte nárok na věrnostní bonus v hodnotě 1 150 Kč. Bonus vám bude oznámen v rámci měsíčního vyúčtování. Bonus lze čerpat pouze jednorázově během 1 měsíce. Pokud hodnota vašeho nákupu nepřesáhne 1 150 Kč, zaplatíte za váš nákup symbolickou 1 Kč. Nevyčerpaná hodnota bonusu propadá, nelze jej převést do dalšího období ani vyplatit. Do hodnoty nákupu za 800 Kč se nezapočítává registrační a přestupní poplatek ani poplatek za obnovu registrace.

– Po třech letech nepřerušeného věrnostního programu získáte nárok na LÁZEŇSKÝ BONUS, slevu ve výši 30 % na týdenní ubytování s plnou penzí v Lázních Podhájska. Více o lázních zde www.energy-podhajska.sk.
Váš zájem o čerpání lázeňského bonusu sdělte nejdéle do tří měsíců od splnění na tel. č. 283 853 853 nebo pošlete mailem: salus@energy.cz

– V měsíci čerpání věrnostního bonusu je automaticky splněn minimální nákup 800 Kč v daném měsíci.
– Bonus lze čerpat pouze jednorázově (tedy na jeden nákup, slevu nelze rozložit do více nákupů v měsíci!) během 1 měsíce.
– Pokud podmínky věrnostního programu přerušíte, vracíte se opět na začátek.
– Plnění věrnostního programu můžete sledovat ve vaší Pracovně poradce.

Nákupy realizované přes e-shop se načítají do systému až v momentě, kdy jsou připsány peníze za zásilku na náš účet, nikoliv v den objednávky zboží. Proto pokud chcete mít jistotu, že daný nákup bude ještě zahrnut do právě probíhajícího měsíce, doporučujeme s touto skutečností počítat a při nákupu přes e-shop objednávat zboží s předstihem, alespoň 7 dní před koncem kalendářního měsíce.
Děkujeme za pochopení.