Centrum zdraví Energy ve Valašském Meziříčí vzniklo v roce 2013 zásluhou Mgr. Miroslavy Jančové a MUDr. Jiřího Hanzela. Centrum sdružuje skupinu odborných poradců a nezávislých terapeutů, jejichž společným cílem je poskytnout služby celostního charakteru.

 

Jako Klub Energy jsme součástí a přímým obchodním zastoupením české společnosti ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. Nabízíme přírodní potravinové doplňky, terapeutickou i pěsticí kosmetiku a veterinární produkty – všechny naše přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Respektujeme nejnovější poznatky vědy a zároveň čerpáme ze znalostí a zkušeností tradičních, medicínsko-filozofických učení.

 

Člověka vnímáme jako celek. Vedle čistých produktů podporujících zdraví nabízíme klientům také komplexní služby, citlivý a individuální přístup.

 

Poskytujeme odborné poradenství, hloubkovou diagnostiku, psychoterapii, speciálně pedagogické a veterinární poradenství. Pořádáme také přednášky pro širokou veřejnost. To vše v klidném a příjemném zázemí Centra zdraví.

 

Ctíme mezilidský kontakt, naslouchání, zpomalování a udržitelnost.

 

Těšíme se na setkání s vámi!