Elektroakupunktura

Co je to elektroakupunktura?

Elektroakupunktura je neinvazivní metoda, kterou působíme na akupunkturní body jemnou elektrickou pulzací.

Na lidském těle se nachází 365 akupunkturních bodů. Podle učení tradiční čínské medicíny leží tyto body na akupunkturních drahách, tzv. meridiánech. Těmi proudí životní energie čchi, která prostupuje jednotlivými orgány. Akupunktura se snaží předcházet nerovnováze v toku této energie a odstraňovat blokády cirkulující čchi. Pokud se někde vyskytne nerovnováha, tělo reaguje nejdříve lehkým diskomfortem (např. změny nálady, pocity tlaku nebo mírné bolesti v těle apod.) a pokud se nerovnováha v toku energie prohlubuje, vzniká nemoc.

Kdy elektroakupunkturu používáme?

Elektroakupunktura způsobuje znovunastolení harmonie v toku čchi a tím přispívá ke zdraví. Pomocí EA můžeme vyrovnat energii již při prvních obtížích a tím zabránit, aby se tato nerovnováha rozvinula až do nemoci. Hlavním účelem elektroakupunktury je uzdravit tělo a obnovit rovnováhu. Elektroakupunkturu používáme k pomoci při většině problémů. Léčba je efektivní, bez vedlejších účinků.

Elektroakupunktura může být používána samostatně nebo v kombinaci s bylinnou terapií. Na akupunkturní body můžeme působit též tlakem (akupresura) nebo teplem (moxa) např. pomocí pelyňkových cigaret. Všechny metody lze kombinovat na základě diagnostiky stavu klienta terapeutem.

Doba vyšetření: 30min
Cena vyšetření: 200Kč

Kontakt:

Alena Beránková
telefon: 604 945 591